Авіаквитки з Запоріжжя до Цюріх

26 жов 02 лис ВИЛІТ

Короткий посібник - політ з Запоріжжя до Цюріх

Дешеві Авіарейси Запоріжжя - Цюріх

В XXl столітті люди не уявляють свого життя без авіації. Винахід літака зробив наше життя ще більш комфортнішим та простішим. Завдяки цьому, ми маємо змогу подорожувати в будь-який куточок світу, порівняно за невеликий проміжок часу. Згідно документальних фактів, історія розвитку авіації бере свій старт на початку XX століття. Саме тоді, брати Орвіл і Уілбур Райт побудували перший літак, котрий називався «Флайер-1». Проте, він був не досконалий - «Флайер-1» протримався в повітрі всього 12 секунд і мав протяжність польоту 36,58 метрів. Перший політ в історії на літаку був здійснений 17 грудня 1903 року. Незважаючи на те, що літак був недосконалий і не мав можливості здійснити повноправний політ, 17 грудня, 1903 рік вважається днем заснування першого літака. Брати Райт продовжували наполегливо працювати, вдосконалюючи свої моделі і у вересні, 1904 р – був виповнений перший політ по кругу, а в 1905 р – політ по замикаючому маршруту довжиною 39 км.

Авіаквитки Запоріжжя - Цюріх

Проте, якщо знати, як і коли найкраще бронювати білети, можна придбати білети за досить низькими цінами. Зазвичай, авіакомпанії починають продаж квитків за 330 днів. Найоптимальніша ціна буде за 60-40 днів до дати вильоту. Ціни на квитки встановлюються на основі статистики продажу в минулому році. Звісно, якщо бронювати квитки коли «бум», то ціна буде значно вища середньої. Тому, якщо є можливість планувати подорож, не залежачи від свят та днів, в які люди інтенсивно бронюють квитки, то можна заощадити певну суму. Що ж стосується пори доби, то найкраще бронювати квитки після опівночі, але важливо знати часовий пояс, в якому знаходиться авіалінія. Згідно статистики, найдешевші квитки продають з вівторка на середу, і найдорожча ціна припадає на вихідні дні. Також не можна відкладати бронювання квитків на останні дні, так як ціни за декілька днів до вильоту «будуть значно вищими. Тож якщо подбати про це заздалегідь, подорожування літаком вийде не дорожче, ніж потягом чи іншим видом транспорту.За останнє століття авіакомпанії розвиваються в прогресуючому темпі. В наш час існує сотні різних авіакомпаній з великим різноманіттям літаків. Літаки класифікують за декількома параметрами, одними з який є класифікація за типом двигуна. За типом двигуна літаки бувають з реактивним та турбогвинтовим двигуном.

Літак Запоріжжя - Цюріх

Великою популярністю серед реактивних літаків, користується Боїнг-737. В світі кожні 5 секунд злітає та сідає один з літаків Боїнг-737. Компанія почала випуск літаків в 1967 році та тримає почесні перші місця в рейтингу і дотепер. В 2012 році компанією Боїнг був випущений безпілотний гіперзвуковий реактивний літак Waverider. Також великою популярністю користуються такі реактивні літаки як: Су-27 – був випущений в СРСР в 1977, F-111 Aardvark (1960, США), F-15 Eagle (1967, США), МиГ-31 (1975, СРСР), ТУ-144 (1973, СРСР), А-320 (1988, Франція), Airbus A-380 (2005, Франція), та інші. Поміж літаків з турбогвинтовими двигунами найпопулярнішими є сімейство турбогвинтових двигунів Pratt&Whitney Canada PT6. Серійний випуск почався в 1963 р і залишається до нашого часу. Першим в світі турбогвинтовим літаком вважається Vickers Viscount (Англія, 1948-1963 роки). На відмінну від реактивних, літаки з турбогвинтовим двигуном вважаються економічно вигіднішими та менш шумними. Проте, що стосується швидкості та безпечності – в цьому переважають літаки з реактивним двигуном.

Люб'язність

Для безпечної та комфортної подорожі потрібно дотримуватися певних правил. Незважаючи на великі черги в аеропортах, потрібно себе вести ввічливо і спокійно. Прибути до аеропорту потрібно мінімум за дві години до посадки. Пройти регістрацію, здати багаж – це все займає певний час. На сайті кожної авіакомпанії є перелік речей, котрі не можна брати з собою на борт літака. Ознайомтеся з цим списком заздалегідь, щоб не потрапити в ситуацію, коли працівники аеропорту попросять викинути певні речі. На літаку, потрібно теж дотримуватися певного етикету. Зазвичай, особливо на міжнародних рейсах люди їдуть з різними соціальними, расовими та релігійними приналежностями. Тому, важливо поважати особистий простір кожного з них. Не потрібно галасувати, обговорювати голосно певні речі – потрібно намагатися створити атмосферу, яка буде комфортною для пасажирів та екіпажу. Також важливо слідувати всім вказівкам командира літака, виконувати всі інструкції (пристебнути паски безпеки, виключити телефони і т.д) – тоді ваш політ буде максимально безпечним та комфортним.

Схожі сторінки