Авіаквитки з Росток-Лааге до Спліт

03 лют 10 лют ВИЛІТ

Короткий посібник - політ з Росток-Лааге до Спліт

Що можна, а що ні коли мова йде про реєстрований багаж під час рейсу Росток-Лааге - Спліт

Як правило, на борт літака суворо заборонено брати наступні предмети: вибухові, вогненебезпечні речовини, балончики під тиском, окислювачі та перекис, отруйні, інфекційні, магнітні, а також радіоактивні матеріали... Загалом, нічого, що будь-яка розсудлива людина не стала б брати з собою в літак. До речі, марихуана теж заборонена, навіть якщо вона легалізована в вашій країні. Шукачі почують її, літак обшукають, а переліт затримається ... Просто не варто. І крапка. Потрібно також відзначити, що коли мова йде про сувеніри з тварин, кожна країна має свої обмеження - наприклад, на вироби зі слонової кістки, а іноді навіть з пір'я конкретних види птахів. Пам'ятайте про це!

Ручна поклажа під час перельоту з Росток-Лааге в Спліт

Є деякі правила, стосовно ручної поклажі. За винятком розміру та ваги (це вже зовсім інша історія), існують також інші обмеження. Перш за все - ніяких небезпечних для перевезення вантажів. Під словом «небезпечний» мається на увазі практично все (для вашої ж безпеки!), тому будь-який кишеньковий ніж, ножиці, пилочки для нігтів або запальничка будуть конфісковані. Власне як і будь-які інші небезпечні речовини - дивись вище. В цілому, це правила, продиктовані здоровим глуздом, так що змиріться.

АЛЕ! Кожна авіакомпанія має свою власну політику, а тому їх правила можуть трохи відрізнятися. Обов'язково прочитай їх.

Яку їжу та напої я можу взяти з собою на борт літака на шляху в Спліт?

На борт не можна брати рідини - це правило для всіх країн Європи. Під словом «рідина» мається на увазі все, що м'якше цеглини, а саме: гелі, сиропи, лосьйони, зубна паста тощо. Вони заборонені, за винятком ємностей об'ємом до 100 мл із загальним обсягом не більше 1 літра (10 штук відповідно), кожна з яких повинна бути загорнута в прозорий поліетиленовий пакет.

На ділі, ніхто не буде зупиняти вас під час покупки води в duty free, але перевірка безпеки - це інша справа. Вона повинна бути жорсткою, власне, для твоєї ж безпеки!

Політ з Росток-Лааге - путівник по аеропорту!

В загальному, процедура зазвичай однакова для кожного аеропорту. Спочатку ти повинен зареєструвати свій багаж. Обов'язково приїдь в аеропорт раніше, щоб встигнути це зробити. Іноді, черга на реєстрацію багажу дійсно величезна і доводиться чекати. Потім йде перевірка безпеки, та сама демонстрація речей, зняття черевиків та прохід крізь металошукач. Якщо ти чесна людина і перевірка безпеки пройде успішно, тебе пропустять в duty free. Тут, якраз-таки, саме час купувати сувеніри в очікуванні рейсу, а також попити та перекусити. Після цього можеш йти до свого виходу. Робити це потрібно вчасно, щоб не змушувати весь салон чекати поки ти знайдеш потрібний вихід, штовхатися теж не варто - місця на борту вистачить усім.