Авіаквитки з Падерборн до Загреб

03 лют 10 лют ВИЛІТ

Короткий посібник - політ з Падерборн до Загреб

Ввічливість і вміння поводити себе на борту літака під час польоту з Падерборн у Загреб

Ця тема варта, докторської дисертації у галузі соціології. Перш за все, загальна чемність завжди цінується ! Допоможи старшим, якщо ти сильніше або вище, не нехтуй допомогти людям розмістити сумки в верхній відсік. Не треба заводити битву ліктями за за підлокітник. Існує золоте правило: той, хто сидить біля вікна, отримує чудовий вид і боковий підлокітник, пасажир з місцем біля проходу має додатковий простір для ніг, а в розпорядженні сидячого посередині обидві ручки крісла! Ви ж в літаку! Часи пиятства та пирування вже давно не актуальні. І ніколи, НІКОЛИ не знімай черевики!
І найдокучливіша річ: діти, що плачуть. Пам’ятай, що це маленькі люди: налякані, зморені, іноді зміна рівня атмосферного тиску спричиняє реальний біль у немовлят, і саме тому вони плачуть під час зльоту та посадки. Їх батьки теж турбуються переживають і турбуються як і про своїх дітей, так і про людей навколо. Терпіння і поблажливість дуже важливі в таких випадках, може ти зможеш відволікти увагу дитини цікавою іграшкою? Батьки будуть дуже вдячні, а навколо настане така бажана тиша і спокій.

В яких речах немає необхідності при перельотах з Падерборн у Загреб

Більшість речей тобі надасть готель (або твої нові друзі). Тобі не потрібні фен, рушники, мило, шампунь ... Це все займає багато місця в сумці, яке краще використовувати для свого одягу та інших важливих речей. Коли справа доходить до вибору одягу, вияви кмітливість! Вибери те, що зручно і добре виглядає, тобі не обов'язково знадобиться вечірня сукня або костюм, чи не так? Якщо ти – професійний фотограф- не забудь застрахувати свою професійну техніку! Подумай – у тебе, ймовірно ж, є хороша камера на смартфоні. І ще одне: електронні книги займають значно менше місця, ніж величезна зв'язка книг.

«Моє золотце» - забуті, корисні речі

Існує список необхідних речей, про які часто забувають, поки пакують валізи. Перший і найважливіша річ, наявність якої слід перевірити двічі, це ваші ... посадкові. Тобі доведеться сплатити за них додатково в аеропорту, якщо ти випадково про них забудеш. Варто ще перевірити, чи на місці страховка.
Це все необхідні речі. Але є і інші, які іноді майже рятують життя. Наприклад, хмм ... USB-адаптер? Десь за тиждень до свого від'їзду, почни складати список речей, які ти використовуєш кожного дня, щоб не забути та бути впевненим, що всі необхідні речі з тобою.

Чому не варто навантажувати себе багажем при перельоті

Перш за все, ти заощадиш свій час. Не потрібно буде чекати у черзі, щоб зареєструвати свій багаж, якщо ти подорожуєш тільки з ручною поклажею. А також це зручно. Легше буде пересуватися і ходити, особливо в жарких країнах, коли спека висмоктує кожну краплину сили (або, в засніжених країнах, просуватись через снігові сугроби з величезною сумкою досить складно). І що найважливіше, твоя спина теж буде вдячна.