Авіаквитки з Катанія до Fiumicino Arpt

24 лис 01 гру ВИЛІТ

Короткий посібник - політ з Катанія до Fiumicino Arpt

За скільки годин до перельоту Катанія - Рим я повинен бути в аеропорту?

Зазвичай ця інформація вказується на квитку, в залежності від аеропорту. У великі аеропорти краще приїжджати заздалегідь, щоб не було проблем з пошуком потрібного терміналу, виходу, тощо. Перевір також свій квиток на предмет додаткової інформації. І, до речі, черги під час сезонів відпочинку набагато довші, тому в такий час в аеропорт варто приїжджати ще на годину раніше. Та найголовніше - багаж не загубиться, якщо зареєструвати його як можна швидше.

Безмитна зона

Завжди вважалося, що товари з duty-free набагато дешевші ніж в магазинах. Однак, реальність така, що в кожному аеропорту ціни різні. Більш того, багато що з них - це товари широкого вжитку, які з часом дорожчають, і набагато дешевше купити їх в інтернеті на тому ж Aliexpress. Якщо ти приблизно в курсі розцінок на товари, які хочеш придбати, тоді не питання. Але, якщо звичайна ціна товару тобі невідома, є варіант попасти на гроші. Наприклад, в більшості випадків тютюн тут дешевше, оскільки він сильно оподатковується практично в будь-якій країні світу. Але, знову ж таки, будь обережним, якщо купуєш щось в duty-free під час подорожі. У деяких країнах тебе змусять пройти перевірку безпеки знову і там можуть виникнути проблеми, наприклад, з лімітом на рідини.

Що робити, якщо ваш рейс Катанія - Рим затримали?

Безумовно, у кожного пасажира є свої права, хоча у випадку з бюджетними авіакомпаніями ці права обмежені і часто залежать від політики авіакомпанії. Якщо затримка склала менше 2 годин, тбі просто доведеться з цим змиритися. Як показується практика, такі короткі затримки рідко спричиняють незручності або якось впливають на ваш маршрут. Це швидше ситуація із серії «ложечки знайшлися, але осад залишився». У разі якщо ж затримка перевищує 2 або іноді навіть 3 години, пасажир має право на компенсацію за завдані незручності. Найкраще, що ти можеш зробити - це подзвонити в call-центр авіакомпанії (або до нас в Air Support), щоб дізнатися, як діяти при подачі скарги на конкретного перевізника. Якщо рейс затримується більш ніж на 5-6 годин, ти маєш право на розірвання договору з авіакомпанією (а покупка квитка - це як раз-таки різновид договору) з повним відшкодуванням вартості цього квитка.

Мій рейс з Катанія в Рим був скасований - є варіанти?

Звичайно є! Перш за все, авіакомпанія зобов'язана запропонувати тобі альтернативний рейс або надати повне повернення коштів. За фактом же, іноді на тебе чекатиме складний бій з авіакомпаніями, які намагаються ухилитися від відповідальності. Не дозволяй себе обдурити, у тебе є права споживача! Менше, що може зробити авіакомпанія, це повернути тобі твої гроші за квиток, але так як плани порушилися, подавши скаргу, є шанс вибити компенсацію за завдані незручності. У разі, коли ти потрапив в дійсно складну ситуацію, не соромся дзвонити до Flyhacks Air Support. Наші агенти вміють вирішувати такі питання і завжди намагаються знайти найкращий або ж, в крайньому випадку, найзручніший варіант їх вирішення.

Схожі сторінки