Авіаквитки з Івано-Франківськ до Варшава

29 лют 07 бер ВИЛІТ

Короткий посібник - політ з Івано-Франківськ до Варшава

Як працює оренда автомобіля?

Ну, це досить просто. Зазвичай для оренди автомобіля потрібна кредитна карта, та деякі агентства з прокату не вимагають її, тоді доведеться просто залишити заставу. Ти отримаєш автомобіль з документами, найчастіше з заповненим баком, і ти повинен повернути його в тому ж стані, а також з такою ж кількістю палива. Після ти можеш використовувати його і їздити туди, куди побажаєш. Але будь обережним, коли справа стосується оренди автомобіля поблизу кордонів. Прочитай про домовленості або запитай, чи можеш ти відвідувати іншу країну на цьому автомобілі. Іноді це дозволено, а часом абсолютно заборонено.

Мій рейс Івано-Франківськ - Варшава був затриманий - що я можу зробити?

Перш за все, не панікуй і не сердься, іноді погода або інші умови порушують розклад. Це складне питання, і в його рішенні діє багато правил. Якщо рейс затримано на менш, ніж на 3 години (іноді навіть 2 години), ти маєш право на компенсацію за затримку, якщо затримка на стільки велика, що тобі доведеться провести ніч в аеропорті, тебе повинні забезпечити легкою їжею, напоями та ночівлею. Варто тримати при собі всі рахунки як докази , щоб була можливість використовувати їх при написанні запиту на компенсацію.

Скасований рейс Івано-Франківськ - Варшава - твої варіанти

Авіакомпанія зобов'язана запропонувати альтернативу, але Flyhacks теж може зробити це за тебе! Ми завжди на твоєму боці і допоможемо в такій ситуації. Як і у випадку з затримкою рейсу, ти маєш право на те, щоб тобі надали ночліг, а також на переїзд в готель і назад в аеропорт. Крім того, ти маєш право на отримання інформації (про ситуацію і про свої права!). Тому, якщо перевізник уникає контакту, тобі потрібно задокументувати це якимось чином . Якщо затримка або очікування альтернативного рейсу перевищує 5 годин, ти маєш право розірвати договір з перевізником з повним відшкодуванням вартості квитків.

Туристична страховка - коли варто її купувати?

Як правило, завжди варто подорожувати застрахованим, але це не завжди стосується покупки додаткової страховки. Якщо ти громадянин Євросоюзу і подорожуєш по ЄС, ти, швидше за все, є застрахованим своєю ID-картою в більшості випадків. Але ... якщо ти виїжджаєш за межі ЄС, варто купити страховку. Те ж саме відноситься до подорожей з дитиною. І давай не забуватимемо про те, щоб застрахувати багаж, в тих випадках, коли ти везеш цінні речі, наприклад, професійне обладнання.