Авіаквитки з Барселона до Tapachula

20 гру 27 гру ВИЛІТ

Короткий посібник - політ з Барселона до Tapachula

Подорож з Барселона - спустити всі гроші на шопінг!

Що ж, хоч це і звучить весело, не роби такого перед перевіркою безпеки. В Європі рідини, які можна брати на борт - це ємності об'ємом до 100 мл із загальним обсягом не більше 1 літра (10 штук відповідно), кожна з яких повинна бути загорнута в прозорий поліетиленовий пакет. Такі ж обмеження діють і в США. Типова помилка, наприклад, придбати парфуми, а потім, в кінці кінців, розгублено стояти і дивитися на те, як їх забирають під час перевірки безпеки... Для таких цілей існують duty free! Після закінчення перевірки безпеки, там можна купити що завгодно і взяти з собою на борт літака.

Парковка в Барселона та в Tapachula

Коли ти летиш на два тижні або більше - це одна справа, тут зазвичай виручає таксі до аеропорту. Але ж, погодься, жаба душить витрачатися ще й на це, коли мова йде про більш короткі поїздки. Рішення є! Уникай парковок поблизу аеропорт, як правило, вони дуже дорогі, і буде прикро, якщо таксі виявиться дорожчим ніж квиток на літак, чи не правда? І, зрештою, завжди можна скористатися автостопом, якщо поблизу є траса з пожвавленим рухом. Також не забувай про зони «kiss & fly» які набирають популярність.

Як дістатися до аеропорту в Барселона »або« Tapachula

Звичайно потрібно пам'ятати, що тобі доведеться добиратися до аеропорту двічі - з місця відправлення, а потім на шляху назад! Поки ти перебуваєте в місті призначення, порівняй ціни на громадський транспорт та поїздки на таксі (мобільні додатки служб таксі в цьому допоможуть!). Іноді поїздки на громадському транспорті коштують копійки, а часом бувають дуже дорогими, в таких випадках таксі - кращий варіант. Завжди запитуй персонал вашого готелю, найчастіше вони із задоволенням допоможуть з трансфером, але, як правило, це в основному групові поїздки. Чим більше людей, тим краще!

Ви не верблюд, щоб тягнути величезний баул на горбу!

Завжди варто гарненько подумати, чи потрібен тобі додатковий багаж. Зазвичай нам всім хочеться взяти з собою все, чим ми користуємося вдома, але агов! - більшість готелів забезпечують відвідувачів не тільки рушниками, але також і всіма основними косметичними засобами, а тому не потрібно думати про мило, шампуні і таке інше. І ось багаж уже став трохи легшим. Якщо ти плануше провести відпочинок досить активно, не варто тягнути з собою величезну сумку, ручної поклажі буде більш ніж достатньо. Ти, безумовно, здивуєшся, коли дізнаєтесь, скільки речей влізає в маленьку сумку. Звичайно, якщо ти не подорожуєш посеред зими або ж за Полярне коло. Подумай двічі про те, чи потрібна тобі кожна з речей, яку збираєтешся брати з собою. Повір, ти подякуєш нам під час своєї подорожі, залишивши деякі з речей вдома!

Схожі сторінки