Авіаквитки з Барселона до Сан-Хасе-Дель-Кабо

20 гру 27 гру ВИЛІТ

Короткий посібник - політ з Барселона до Сан-Хасе-Дель-Кабо

Переліт з Барселона в Сан-Хасе-Дель-Кабо c дитиною

Подорож з дітьми означає, що доведеться брати додатковий багаж. Варто порівняти ціни на додатковий багаж в недорогих авіакомпаніях і вартість квитків традиційним перевізником. Чиї пропозиції є більш дешевшими завжди залежить від маршруту і перевізника. Дитячі коляски, зазвичай, можна взяти на борт безкоштовно, якщо вони складні. Так само дозволяється брати на борт речі дитини, стільки плюшевих ведмежат, скільки необхідно.

Багаж втрачений ... що робити?

Будемо відверті, іноді одна сумка може пропасти чи пошкодиться. Чим швидше ти почнеш діяти, тим краще. Якщо ти летиш регулярною авіакомпанією, діють правила Міжнародної Асоціації Повітряного Транспорту. Таким чином, тобі потрібно негайно подати письмову скаргу, не пізніше 7-ми днів з моменту події. У разі будь-якої затримки багажу у тебе є 21 день, з моменту, коли він був нарешті доставлений, що б подати скаргу. Термін відповідальності авіакомпанії за втрату, пошкодження або затримку багажу зазвичай обмежена, якщо тільки ти не застрахував його. І пам'ятай, що відгуки на Facebook і на сайтах авіакомпаній також досить потужний інструмент ... Просто про всяк випадок.

Що бронювати першим, коли я збираюся летіти з Барселона в Сан-Хасе-Дель-Кабо - квиток на літак або готель?

Звичайно ж, квиток на літак! І це не тому, що ми займаємося бронюванням авіаквитків, просто в <місті призначення> більше готельних апартаментів, ніж місць у літаках, що летять туди. Чистий розрахунок. І люди найчастіше знімають бронь з місць в готелі, ніж бронь на рейс. Загалом, ти завжди зможеш знайти собі місце для ночівлі. Але що буде, якщо ти вже забронював місце в готелі, а потім зрозумів, що на призначену дату немає місць на жодному рейсі у Сан-Хасе-Дель-Кабо? Спочатку найважливіше! Крім того, ти завжди можеш проявити гнучкість при купівлі авіаквитків, якщо шукати подешевше (наприклад, переліт в середу, а не в п'ятницю). Коли ти вже знаєш, на які дати потрібне житло, можна починати його шукати!

Вибір готелю - загальні правила

Звичайно, є стандартні вимоги: місце розташування, ціни, кімнати, вид з вікна ... Але пам'ятай, що кількість зірок готелю не завжди відповідають загальним уявленням. Багато готелів отримують зірки, виходячи з місцевих правил, тому 2-зірковий готель може бути крутішим і найвигіднішим варіантом, а 4-зірковий готель може виявитися тією ще халабудою. Прочитай онлайн-відгуки, вони є одним з достовірніших джерел інформації, коли справа доходить до вибору готелю. Ми також радимо подзвонити в готель, щоб дізнатися, чи можуть вони допомогти своїм гостям у трансфері до аеропорту. Деякі готелі роблять це безкоштовно!

Схожі сторінки