Авіаквитки з Барселона до Морелія

20 гру 27 гру ВИЛІТ

Короткий посібник - політ з Барселона до Морелія

Завжди пам'ятай 5 заповідей пасажира

Не важливо, подорожуєш ти вперше або це вже твоя сота поїздка, перевірку наявності проїзних документів ніхто не відміняв. Всі знають, що таке ID-картка та паспорт. Але, мало хто в курсі, що ID-картка працює як паспорт тільки коли ти громадянин Європи та подорожуш в межах Євросоюзу. Для інших перельотів потрібен паспорт, як це було в «старі добрі часи».

Не будемо також забувати про візу! Як і у випадку з Європейським посвідченням особи, якщо ти виїжджаєш за межі Європи або не є громадянином ЄС, найімовірніше тобі буде потрібна віза для в'їзду в країну призначення. Існують також транзитні візи. Їх використовують для проміжних зупинок в аеропортах. Відсутність транзитної візи є досить поширеною помилкою та причиною багатьох непорозумінь. Дізнатися, чи потрібна вам віза і як її отримати, можна безпосередньо в посольстві.

Як щодо Європейської картки медичного страхування?

Вона так само важлива, як і ID-картка. У разі непередбачених обставин під час поїздки – дай боже, щоб таких не виникало - будь-який національний медичний центр в ЄС буде знати, як діяти, адже у тебе є медична страховка. По факту, це позбавить тебе зайвого клопоту.

Придбання авіаквитка з Барселона в Морелія

Авіакомпанії постійно змінюють ціни на рейси, і, як правило, чим довше ти тягнеш з цим, тим вища ціна. Спеціальні пропозиції та знижки не таке вже й поширене явище, як про них говорять. Тому радимо почати діяти якомога швидше. Перевіряйте введені дані про пасажира двічі, а то й тричі, щоб уникнути помилок. Як правило, дані про пасажирів можна змінити, але за додаткову плату, і як не важко здогадатися - це далеко не символічна сума.

Коли купувати квитки з Барселона в Морелія?

Правило просте - чим раніше, тим краще. Якщо переліт континентальний, оптимальний термін покупки - за 3 місяців, міжконтинентальний - за 5. Від цього залежить, як і вартість квитків, так і наявність місць. Якщо ти летиш традиційним перевізником, повернути квиток часто можна в день покупки. Але давай дивитися правді в очі - в 95% випадків бажання та причини повернення квитків виникають далеко не в перші пару годин після їх покупки.

Що варто і не варто робити під час польоту в Морелія

Купуючи квитки заздалегідь, ти виграєте не тільки на цінах. Перш за все, у тебе буде достатньо часу, щоб перевірити дати закінчення терміну дії всіх документів. Плануй також шлях в аеропорт та трансфер (якщо аеропорт дійсно величезний). Пакуй речі заздалегідь, залишивши наостанок тільки те, чим користуєшся щодня. І, нарешті, перевір, чи потрібні тобі якісь щеплення! Тобі необхідно буде зробити їх, як мінімум, за місяць до від'їзду або ж від них не буде ніякої користі!

Схожі сторінки