Авіаквитки з Барселона до Масатлан

20 гру 27 гру ВИЛІТ

Короткий посібник - політ з Барселона до Масатлан

Коли обрати прямий рейс Барселона - Масатлан?

Так як ми любимо рейси з пересадками і рекомендуємо їх як тільки можемо, іноді варто вибрати прямий рейс. Коли? Наприклад, коли ти летиш з дітьми, і вони не люблять літати так же сильно, як ти. У цілому, легше вмовити їх сісти в літак один раз і пережити зліт і приземлення один раз. Інша справа, коли сам рейс досить короткий, і зупинка буде довше, ніж сам політ. Якщо ти не зможете подивитися на місто, не втрачай час і вирушай на прямому рейсі. В майбутньому у тебе буде багато шансів полетіти з пересадкою!

Що таке бюджетні авіакомпанії?

Ці перевізники вирішили зробити перельоти дешевше і більш доступними для звичайних людей. Вони не так ексклюзивні, як традиційні перевізники, коли справа доходить до місць і їжі (хоча багато з традиційних авіакомпаній з часом втратили свою винятковість, і вони схожі на дешеві авіакомпанії ... з більш високими цінами). Або багаж, так як у традиційних перевізників зазвичай додатковий багаж включений у вартість квитка - незалежно від того, потрібно це Вам чи ні. З іншого боку, недорогі перевізники часто вибирають аеропорти, не настільки прибуткові, як величезні, що зробило перельоти більш поширеним явищем і дозволило мандрівникам пограти в гру «переліт з пересадкою».

Чому бюджетні авіакомпанії ... бюджетні?

Є багато причин, це досить обширна тема. Перш за все, недорогі авіакомпанії не розглядають свої літаки як розкішні телепорт-машини, а скоріш як крісла, які повинні безпечно доставити тебе з одного міста в інше. Подивимось правді у вічі, 70-ті роки закінчилися. І зазвичай вони призначені для пасажирів, які подорожують тільки з ручною поклажею, так як додатковий багаж не включений в ціну, і доведеться платити за більший зареєстрований багаж. Менше багажу- менше витрат. Більш того, недорогі авіакомпанії, як правило, тримають руку на пульсі, наприклад, вони вітають онлайн-реєстрацію. Зниження витрат - ось їх мета - тому і квиток на літак настільки дешевий!

Яку авіакомпанію вибрати коли ти летить Барселона - Масатлан- традиційну або бюджетну?

Ну, це, звичайно, залежить від твоїх уподобань, але давай подумаємо про деякі плюси і мінуси кожного з них. Якщо ти знаєте, що у тебе буде важка сумка, варто перевірити, чи не буде регестрація додаткового багажу перевищувати вартість самого квитка. Якщо тобі потрібна тільки ручна поклажа, бюджетна авіакомпанія може бути кращим вибором. Це найголовніше правило, якого слід дотримуватись при виборі авіакомпанії. Подумай також про комфорт. Якщо рейс буде коротким, тобі не потрібно стільки розкоші, як здається. Загалом, ти зможеш пережити 3 години в заповненому салоні літака. Якщо ти знаєш, що політ триватиме, наприклад, близько 10 години, то так, в такому випадку традиційний перевізник кращий вибір. Але... ти вже розглядав перельоти з пересадкою?

Схожі сторінки