Авіаквитки з Барселона до Каліакан

20 гру 27 гру ВИЛІТ

Короткий посібник - політ з Барселона до Каліакан

Правила перевезення багажу бюджетними авіакомпаніями на маршруті Барселона Каліакан

Так, це майже тема в тренді на сьогоднішній день. Є навіть пісні про суворі правила перевезення багажу! І, знаєш, в кожному жарті завжди є частка правди ... Так, дійсно, бюджетні авіакомпанії обмежують ліміт твого безкоштовного багажу, у кожного перевізника є своя політика (і вона змінюється досить часто). Загалом, це теж одна із причин, чому квиток дешевий. У кожної недорогої авіакомпанії є свої встановлені обмеження розміру багажу і, як правило, вони чітко слідують їм. Звичайно, перевищення на 1 або 2 сантиметри не катастрофа, але якщо перевищити межу на півметра, ніхто не буде закривати на це очі! І зареєстрований багаж завжди йде за додаткову вартість. Але це не так жахливо, як здається, з цими правилами посадка відбувається набагато швидше, ти можеш пройти онлайн-реєстрацію і т.і.

Традиційні перевізники Барселона Каліакан - переваги у перевезенні багажу

Перш за все, звичайно зареєстрований багаж включений у вартість квитка. Тому, якщо ти знаєш, що тобі потрібно багато речей, варто порівняти, чи не перевищує вартість дешевого авіаквитка з додатковими витратами на багаж, ціну квитка на традиційного перевізника. Це відбувається частіше, ніж ніж ти думаєш! Крім того, традиційні авіакомпанії перевіряють розміри ручної поклажі не так прискіпливо, як це роблять бюджетні авіакомпанії. Розрахунок йде тільки на здоровій глузд. Іншою перевагою традиційного перевізника є те, як вони ставляться до особливого багажу, накшталт, музичних інструментів або лижного спорядження. Це набагато простіше і дешевше.

Правила перевезення особливого багажу

Іноді нам доводиться літати з нетиповим багажем - контрабасом, лижним спорядженням або просто з багажем з величезними або нестандартними об’ємами. Залежно від розміру і ступеню «буденності» типу багажу ціна може змінюватися. Традиційні перевізники зазвичай більш підковані для транспортування таких речей і стягують за це меншу плату, ніж бюджетні авіакомпанії. Але ти повинен повідомити про те, що у тебе є цінний багаж під час купівлі квитка. Важливий факт: інвалідні та дитячі коляски складаються і допускаються на борт безкоштовно, але, тим не менш, необхідно повідомити про це перед польотом, щоб екіпаж був підготовлений.

Спортивне спорядження в багажі на маршруті Барселона Каліакан

Сноуборди, лижне та інше спортивне спорядження зазвичай перевозиться будь-яким перевізником без проблем, хоча недорогі авіакомпанії стягують плату за таке обладнання, як правило від 30 до 60 євро на пасажира, в залежності від розміру. Невелика порада: іноді варто купити для нього друге місце поруч з собою, це може коштувати дешевше! Ти можеш придбати таку опцію разом зі своїм квитком або, в деяких випадках, повідомити про це безпосередньо в аеропорті, але не менше ніж за 3 години до вильоту!

Схожі сторінки