Авіаквитки з Барселона до Чиуауа

20 гру 27 гру ВИЛІТ

Короткий посібник - політ з Барселона до Чиуауа

Найпопулярніші пасажирські авіалінії

Сьогодні, напевно, мало хто не чув про такі корпорації як Boeing та Airbus. Так, ці компанії дійсно є найбільшими гравцями в своїй галузі. Як правило, більшість перельотів в даний час виконуються цими новітніми сучасними авіалайнерами. Нещодавно Airbus A380 став досить відомим завдяки своєму величезному двоповерховому літаку, неймовірно економічному, з великою кількістю посадочних місць. За фактом, це дві найбільші комерційні авіакомпанії, які дозволяють знизити ціни на авіаквитки. Основними перевізниками, які користуються їхніми послугами є Singapore Airlines, Emirates, Qantas та Lufthansa. Однак, лідируючу позицію серед найпопулярніших, найбезпечніших та широко відомих авіалайнерів займає старий добрий Boeing 747, більш відомий як Jumbo Jet. Як його встигли охрестити - Королева Неба - найбільш продаваний пасажирський літак по всьому світу.

Що таке турбулентність і чому не варто турбуватися про це під час перельоту Барселона - Чиуауа

Багато людей бояться турбулентності, здригаються від найменшого поштовху та утискують в спинку крісла, міцно вчепившись в нього руками. Але, по факту, боятися абсолютно нічого! Таке явище як турбулентність цілком нормальне, трапляється воно через раптові зрушення вітрів, зазвичай поблизу певних типів хмар. Пілоти прекрасно про це знають, але, на жаль, уникнути цього просто фізично неможливо. Будучи за кермом автомобіля, ти ж не панікуєш кожен раз, наїжджаючи на вибоїну, правда? Те ж саме відбувається і у випадку з турбулентністю - це просто повітряні вибоїни в повітряному коридорі. І ні, літак через це не впаде! Навіть сильна турбулентність не є проблемою. Коли пілот попросить сісти і пристебнути ремені безпеки - це тільки для твого власного захисту. Найгірше, що може статися з вами в цей момент - шишка на лобі в результаті падіння в проході під час поштовхів.

Речі, які обов'язково стануть у нагоді на шляху з Барселона в Чиуауа

В наші дні, подорожі - це настільки популярне та поширене явище, що існують навіть компанії, з виробництва усіляких штучок, призначених полегшити життя під час перельоту. Якщо ти любитель поспати, пов'язка на очі - твій кращий друг. Завдяки їй світло не битиме в очі, а заснути вдасться набагато легше. Але найкорисніша річ на сьогоднішній день - це powerbank. Не забудь зарядити його перед подорожжю і твій телефон або планшет будуть служити протягом всього перельоту.

Як правильно упакувати ручний багаж перед рейсом Барселона - Чиуауа?

Зрозуміло, що мова піде про варіант зручного способу пакування, а не про «єдино вірний». Наприклад, якщо ти складеш всі свої гаджети зверху, тобі буде легше пройти перевірку безпеки або ж простіше знайти що-небудь в сумці під час перельоту. Документи слід зберігати аналогічним чином, та будь уважним і переконайся, що їх ніхто не зможе поцупити. Пам'ятай також, що існує ліміт на рідини для ручної поклажі, зазвичай це пляшки з максимальним об'ємом в 100 мл.

Схожі сторінки