Авіаквитки з Alicante до Канкун

20 гру 27 гру ВИЛІТ

Короткий посібник - політ з Alicante до Канкун

Одяг в подорожі - вибір кращого варіанту для перельоту Alicante - Канкун

Давай на чистоту - єдиний, найважливіший параметр на який варто звернути увагу при виборі одягу - він повинен бути зручним. Тобі потрібно буде носити його як мінімум кілька годин (а в разі тривалого перельоту майже весь день) без можливості перевдягнутися. Так що комфорт - найважливіше під час твоєї подорожі... Тобі не потрібно виглядати як модель Prada на подіумі, у розслабленої і щасливої людини набагато більше чарівності, ніж у роздратованого туриста, вдягненого в дизайнерський одяг. Те саме стосується речей в твоїй валізі - обирай зручний перевірений досвідом одяг. Не варто брати з собою нові, щойно куплені речі - це може бути призвести до досить неприємних наслідків - мозолів і роздратування шкіри, наприклад.

На що варто звернути увагу під час пересадки на перельоті? Alicante to Канкун?

Дізнайся заздалегідь чи потрібно тобі забирати свій багаж і реєструвати його заново. Для цього потрібен час і твоя увагу, тому варто дізнатися про це перш ніж планувати свою діяльність під час пересадки. Переконайся в тому, що твій наступний переліт вилітає ... з того ж аеропорту. У деяких містах більше ніж один аеропорт і це не рідкість, коли дійсно дешеві комбінації перельотів припускають зміну аеропорту. Якщо це твій випадок, не тіш себе ілюзією, що буде легко знайти швидкий і дешевий трансфер з одного аеропорту в інший. Краще заздалегідь досліди можливі варіанти онлайн, щоб знайти максимально зручний саме для тебе.

Чи варто мені брати свого домашнього улюбленця з собою в Канкун?

Тільки якщо ти подорожуєш дійсно на дуже довгий час і не можеш знайти нікого, хто подбає про твою тваринку під час твоєї відсутності. Для більшості тварин подорож це великий стрес. Звичайно, деякі собаки обожнюють їздити на машині, але подумай про величезний аеропорт з безліччю різноманітних запахів, звуків і незнайомих людей. Це не кажучи вже про перепади тиску під час зльоту і посадки. До того ж, потрібно буде отримати спеціальний ветеринарний паспорт, зробити тварині необхідні аналізи і т.д. Крім того, тільки маленькі коти і собаки, зазвичай до 8 кг разом з кліткою, можуть подорожувати в салоні літака - інші повинні бути поміщені в спеціальний вентильований відсік в багажному відділенні. І пам'ятай, що у деяких країн, таких як Австралія, є обов'язковий чотирьохтижневий карантин для будь-якої тварини ввезеної в країну.

Як спланувати огляд пам'яток?

Вибери кілька речей і місць, які на твою думку обов'язкові для відвідування, а потім сплануй свій розклад і маршрут навколо них. Ще непогано скласти список місць, які було б непогано відвідати, на випадок, якщо у тебе залишиться зайвий час або основні визначні пам'ятки виявляться не такими цікавими як ти розраховував. Але ні в якому разі складай жорсткий план і розклад, який займе весь твій день від світанку до заходу сонця - це твоя подорож, ти тут щоб розслабитися і зарядитися енергією і позитивними емоціями. Завжди залишай місце для імпровізації і спонтанних рішень!

Схожі сторінки