Авіаквитки з Aalborg до Хамберсайд

26 жов 02 лис ВИЛІТ

Короткий посібник - політ з Aalborg до Хамберсайд

Їжа та напої, що подають в літаку на шляху з Aalborg в Хамберсайд

Що ж, ера розкішних подорожей на літаку з бенкетами на борту закінчилася. Обираючи бюджетну авіакомпанію, ти, звичайно, можеш замовляти їжу та напої під час перельоту, але не чекай, що це буде безкоштовно. Власне кажучи, тому твій квиток такий дешевий. Традиційні перевізники надають безкоштовне харчування тільки під час досить тривалих рейсів. І справа навіть не в грошах, а в розумному підході. Деякі рейси короткі, а стюардеси - не офіціантки, їх основне завдання - піклуватися про безпеку пасажирів, проводити інструктаж. У них і без того купа справ. Тому, якщо переліт короткий, можливо, до посадки вони і встигнуть накрити кожному на стіл... Але то не точно.

Перевірка безпеки під час перельоту з Aalborg в Хамберсайд або як уникнути стресу

Ну, почнемо з того, що це не так страшно як здається на перший погляд. Співробітники служби безпеки знають свою справу. Ще вони знають, що більшість пасажирів нервують під час огляду. Приїдь заздалегідь, щоб не довелося стирчати в черзі. Не забудь також упаковувати рідини, косметику та електронні пристрої так, щоб ти зміг легко показати їх співробітникам служби безпеки, не змушуючи їх чекати півгодини, поки ти риєшся в своїх речах. Повір, вони будуть тобі дуже вдячні. Підказка: більшість людей правші, тому черга до приладу огляду багажу з лівого боку, як правило, коротша.

Безпека на борту під час перельоту Aalborg - Хамберсайд

Як правило, це не складніше ніж підкорятися командам стюардеси. Та якщо ти не хочеш турбувати їх через дрібниці - пристібай ремені безпеки під час зльоту та посадки. Не ходи по салону! Звичайно ці кілька хвилин можуть здатися вам вічністю, але, в цілому, потерпіти можна. Уважно слухай лекцію з безпеки та зберігай свій ручний багаж в верхньому відсіку. Ну, а якщо ви книжковий хробак - ховайте книги під час посадки.

Літаки - найбезпечніший вид транспорту

Величезна кількість людей бояться літати... Хоча, якщо так подумати, цей страх уявний та необґрунтований. Власне, як і більшість наших страхів, але річ не в тому! Зрозуміло, перебувати на висоті близько 10 000 метрів над землею для людини - це зовсім не норма, та, з іншого боку, техніка на межі фантастики, і ми таки можемо собі це дозволити! З точки зору статистики, літаки є найбезпечнішим видом транспорту. Наступного разу, коли подумаєте про «небезпечні літаки», згадайте про людей, які катаються на велосипедах без шоломів або про водіїв, що перевищують швидкість. Дорожній рух - це небезпечні джунглі, інша справа мирне, блакитне небо, що дарує нам лише краплю свого спокою під час перельоту. Безпечного, швидкого, захмарного!

Схожі сторінки