Авіаквитки Lufthansa

ціни від 8060 ₴
04 чер 11 чер ВИЛІТ
Авіаквитки Lufthansa з
Україна
до
Будь-яке місто
Київ
08 чер (п`ят)
Lufthansa
Гамбург
10 чер (нед)
Lufthansa
8060 ₴
Київ
01 чер (п`ят)
Lufthansa
Варшава
08 чер (п`ят)
Lufthansa
8274 ₴
Київ
28 чер (чет)
Lufthansa
Болонья
04 лип (сер)
Austrian Airlines
8518 ₴
Київ
25 лип (сер)
Lufthansa
Венеція
31 лип (вів)
Lufthansa
8976 ₴
Львів
10 чер (нед)
Lufthansa
Франкфурт-на
18 чер (пон)
Austrian Airlines
9678 ₴
Цінова Гвардія
Не марнуй свій час.
Дозволь пропозиціям знайти тебе.
{{alert.msg}}

Короткий посібник - політ Lufthansa

Авіакомпанія Lufthansa

Lufthansa

Із постійним розвитком світу, із все зростаючою глобалізацією та покращенням життєвих умов значної кількості населення, - подорожі як за кордон, так і в межах країни набувають більшої популярності. Людина може подорожувати з різних причин – як суто ділових, так і через бажання гарно відпочити. Визначившись із пунктом призначення подорожі, вона починає шукати, де можна купити білети на поїзд або – щоб зекономити час і не згадувати зайвий раз всі «позитивні» сторони цього виду транспорту – квитки на літак, не переплативши і отримавши якісне обслуговування. І ось тут стає в нагоді авіакомпанія Lufthansa – німецький авіаперевізник, що виник у 1926 році внаслідок об’єднання двох інших авіакомпаній і за довгі роки свого існування встиг завоювати довіру і повагу до себе. За кількістю пасажирів він займає п’яте місце у світі і перше – в Європі. Завдяки цінам і хорошому сервісу авіакомпанія Lufthansa має широке коло поціновувачів і постійних клієнтів, для яких, до речі, існує окрема система заохочення під назвою Miles & More, згідно з якою розмір плати за квиток напряму залежить від кількості миль, подоланих пасажиром за допомогою перевізника.

Отож, сервіс авіакомпанії Lufthansa

Недаремно кажуть – «німецька якість». Як можна переконатися з численних відгуків пасажирів, обслуговування тут і справді на висоті. Ввічливий, уважний до клієнтів персонал, широкий вибір страв у меню, що особливо важливо під час довгих перельотів. При цьому, незважаючи на довгу історію, авіакомпанія Lufthansa не відстає від сучасності, використовуючи передові технології. Квитки можна як купити власне в аеропорту, так і замовити через інтернет, також є варіант електронного квитку, крім цього існує однойменний з назвою компанії додаток на iPad. Все це дозволяє зекономити не лише гроші, а й час. Обладнання перевізником використовується щонайсучасніше, за станом літаків ретельно слідкують. Середній вік апаратів становить близько 11 років, при цьому авіакомпанія не забуває відслідковувати корисні нововведення. Наприклад, саме літаки авіакомпанії Lufthansa першими почали використовувати біопаливо на регулярній основі. Що стосується власне умов польоту, клієнт має можливість обирати з трьох класів обслуговування: першого класу, бізнес-класу та економічного класу. Кожен з них має певні особливості. Наприклад, у першому можна виспатись, перетворивши крісло на ліжко, у бізнес-класі – замовити їжу, що відповідає бажанням, відгородитись ширмою, захищаючи особистий простір, а в економічному – безкоштовно поїсти та переглянути відеофільм.

Поширення. Авіакомпанія Lufthansa в Україні

Головний офіс авіаперевізника розташований у Кельні (Німеччина), тоді як його додаткові офіси й представництва розкидані мало не по всьому світу, одне з таких представництв існує і в Україні. Знайти його можна за адресою: Київ, вулиця Велика Васильківська. На сьогодні компанія пропонує своїм користувачам як міжнародні, так і внутрішні рейси у 78 країнах (в тому числі Україна) за більш ніж 200 напрямками.

Головними аеропортами авіакомпанії Lufthansa є Франкфурт, Мюнхен, Дюссельдорф та Відень.

Трансферними (вузловими) є перші три.

На теперішній момент українці можуть розраховувати на такі рейси:

  • Київ-Мюнхен;
  • Київ-Франкфурт;
  • Київ-Дюссельдорф;
  • Львів-Мюнхен;

Норми перевезення багажу авіакомпанії Lufthansa

Користуючись сервісами авіакомпанії, багаж можна перевозити безкоштовно, якщо дотримуватись певних усталених правил. У економічному класі дозволено перевозити багаж вагою у 23 кг максимально, кількість одиниць багажу – не більше двох. Перший клас та бізнес-клас дещо розширюють рамки: у першому класі можна перевозити 3 одиниці багажу із вагою до 32 кг відповідно кожна, у бізнес-класі – 2 одиниці до 32 кг кожна. Крім цього, треба зважати і на розмір багажу: сума вимірів багажу не має перевищувати 158 см.

Окрім багажу пасажир може перевозити деякі речі із собою, знову ж-таки пам’ятаючи про норми. В економічному класі дозволено летіти із однією одиницею поклажі, вага – до 8 кг., у першому та бізнес-класі одиниць вже дві, а вага – до 8 кг відповідно кожна. Сума вимірів у всіх випадках – до 115 см (55x40x20 cм). Крім цього за бажанням (або необхідністю) пасажир може взяти із собою невелику сумку, фотоапарат, книгу, необхідні ортопедичні пристосування.

Історія виникнення і розвитку авіакомпанії Lufthansa

Як вже було сказано, компанія виникла у 1926 році внаслідок злиття двох компаній, маючи більш ніж 150 літаків різних типів, після чого поступово почала розширювати сферу свого впливу. Так, у 1934 році була відкрита перша лінія міжконтинентальних поштових перевезень. Однак не пройшло багато часу, як почалась війна, а з нею – проблеми, авіація мала використовуватись у воєнних цілях, тому майже всі рейси були закриті, а у 1945 авіакомпанія взагалі втрачає будь-яку активність. Та не назавжди. У 1953 році компанію було відновлено, щоправда з іншою назвою, сучасна ж була повернена вже через два роки, у 1955. З того часу авіакомпанія постійно розвивалася, тримаючи руку на пульсі технічного прогресу й не проходячи повз можливостей, які відкривалися перед нею. Починаючи з 1960-х – поступовий і абсолютний перехід з турбогвинтових літаків на реактивні «боінги», що тривав впродовж 11 років: спочатку Boeing-707, згодом – 727, 737 і 747 номери. Ще згодом – Airbus A300 (зараз цей авіавиробник є одним з провідних у світі).

З 1992 по 1997 рік компанія переживає одну з найзначніших економічних криз за час свого існування, однак в результаті не лише залишається на плаву, але й приватизує авіалінії. З того часу й до сьогодні Lufthansa весь час вдосконалюється, не зупиняючись на досягнутому і залишаючись однією з передових авіакомпаній загалом у світі і в Європі зокрема. Зараз у її флоті – 620 літаків, пасажиропотік у 2013 році становив 104,5 міліони людей. Також авіакомпанія є членом авіаційного альянсу Star Alliance, створеного у 1997.

Спеціальні можливості, що дає своїм клієнтам авіакомпанія Lufthansa

Співпраця саме з авіакомпанією Lufthansa є вигідною ще й через програму «Miles and More», активно нею застосовувану. Засновано її було у 1993 році і на сьогоднішній час вона є найбільшою у Європі програмою лояльності для постійних клієнтів. Заробляти милі, які в цьому випадку виступають у якості грошової одиниці, можна не лише власне подорожуючи, але й користуючись певними сервісами, що співпрацюють із «Miles and More», наприклад, вибравши із списку готелів ті, які мають зв’язок із програмою (за оплату проживання у них нараховуються додаткові милі), орендувавши машину чи скористувавшись банківськими послугами. Витрачати їх також можна кількома способами: на оплату квитка, на бізнес-клас замість економу, на оплату перебування у готелях. Скориставшись програмою «Fly Smart», що також входить у «Miles and More», клієнт має можливість замовити квиток (оплата теж у милях) із знижкою до 50% за умови, якщо квиток він замовляє не раніше ніж за два тижні й не пізніше ніж за два дні до відльоту.

Варіант користування послугою – через інтернет.

Крім цього, авіакомпанія Lufthansa час від часу проводить додаткові акційні пропозиції, що також можуть стати в нагоді. Відслідковувати їх можна на офіційному сайті авіаперевізника.

Flyhacks - завжди найкращі пропозиції Lufthansa

Дешеві авіаквитки Lufthansa коштують лише .

Lufthansa виконує регулярні рейси з наступних міст:

Здійснити переліт рейсом Lufthansa можна в одну з цих країн: