Авіаквитки LOT

ціни від 7791 ₴
30 січ 06 лют ВИЛІТ
Авіаквитки LOT з
Україна
до
Будь-яке місто
Київ
29 січ (пон)
LOT
Лондон
05 лют (пон)
LOT
7791 ₴
Київ
07 лют (сер)
LOT
Бухарест
11 лют (нед)
LOT
7826 ₴
Харків
12 сер (нед)
LOT
Нюрнберг
24 сер (п`ят)
LOT
8286 ₴
Львів
19 тра (суб)
LOT
Брюссель
27 тра (нед)
LOT
8357 ₴
Київ
25 січ (чет)
LOT
Лондон
28 січ (нед)
LOT
8782 ₴
Цінова Гвардія
Не марнуй свій час.
Дозволь пропозиціям знайти тебе.
{{alert.msg}}

Короткий посібник - політ LOT

Авіакомпанія LOT

LOT

Подорож То така справа, яку може Здійснити майже кожен Тож не суйте цигарки у свій рот А купуйте квитки авіакомпанії LOT

Певно, ви можете заперечити: «Ні, далеко не кожний громадянин України може дозволити собі подорожувати». Звісна річ, що багато українців живуть не багато, а така справа як мандрівка коштує значної суми грошей. Втім, якщо задатися метою, то можна накопичити необхідну суму, заощаджуючи і потрохи відкладаючи. Є декілька способів заощадити гроші. Самий вірний з них – не купувати те, що вам насправді не потрібно. Адже значна частина людей щомісяця витрачає великі кошти на те, що не має здорового сенсу. Я має на увазі алкогольні і тютюнові вироби. Квитки Укрзалізниця продає по п’ятдесят та сто гривень – таких не мало. Ви можете купити білет на поїзд і дістатися іншого міста Батьківщини. Певно, що це не так цікаво як мандрівка закордон, але і у нас є такі міста, що варто відвідати. Тож для того щоб поїхати подивитися інше місто треба витратити кілька сотень гривень. У той самий час приблизно така суму витрачає мешканець України задля того, щоб провести вечір пияцтва. І це лише по мінімуму. Звісно, що є велика категорія людей, які п’ють щодня дешеві спиртні напої, і вони витрачають трохи менше – гривень двадцять п’ять чи п’ятдесят, наприклад. Проте це вони роблять щодня, тож щомісячна сума теж не мала. Є і інша категорія – ті, хто відриваються по нічних клубах і витрачають кілька тисяч гривень за одну ніч. Навіть громадяни із середніми заробітними платами щомісяця спускають приблизно тисячу на алкогольні напої і цигарки. Тож – ось вам дві основні категорії товару, що можна викреслити з ужитку аби заощадити гроші на відпустку: тютюн і спиртне. Певно, що відмовившись від придбання зазначеного вище, ви можете за пів року назбирати чималу суму грошей. Якщо відпустка на роботі у вас раз на рік, то цього часу вам вистачить для того, щоб накопичити на поїздку закордон: у Європу чи яке-небудь екзотичне місце типу Стамбулу. А поможе здійснити переліт авіакомпанія LOT.

Морем, суходолом чи повітрям? Нащо купувати авіаквиток?

Є різні типи подорожей: прогулянка містом, поїздка до іншого міста, закордонна мандрівка. Також різниться і мета задля якої людина здійснює подорож. Це може бути туризм або бізнес. Є ще і третій варіант – задля того, щоб побачити дорогу вам людину, яка живе у іншому місті чи іншій країні. Певно, що багато чого залежить саме від типу подорожі. Адже прогулянку містом ви можете здійснити безкоштовно, задля того щоб купити білет на поїзд треба витратити сотню чи кілька сотень гривень, а ось уже авіаквиток може коштувати навіть більше ніж кілька сотень доларів. Певно, що мандруючи з одного міста своєї Батьківщини у інше доцільно використовувати залізничне сполучення. Це недорого і зручно. Квитки на поїзд майже завжди є у наявності. Певно, що проблема з придбанням може бути якщо купувати білети вже безпосередньо перед тим як потяг готовий їхати, і то здебільш лише у певні дні: початок студентських канікул, свята, тощо. Звичайно, можна скористуватись таким видом транспорту як міжміський автобус, але довгі поїздки сидячи на одному місці то є досить незручно. Доцільно їхати автобусом лише у тому випадку, коли не має необхідного поїзду чи електрички. Тож, це те, що стосується подорожей країною – Укрзалізниця вам у поміч. Але що до подорожей закордон? Адже доїхати поїздом до Стокгольму начебто неможливо, а автобус до Західної Європи їде довго і коштує дорого. Можна купити залізничний квиток зі Львова до Польщі, але є і інші цікаві міжнародні напрямки. Є такі місця, куди просто неможливо доїхати суходолом, адже вони знаходяться на іншому березі Океану, наприклад. Тож у таких випадках буде доцільно використати послуги однієї з міжнародних авіаліній. Наприклад, авіакомпанії LOT.

До того ж авіаквиток може стати у нагоді тоді коли треба здійснити подорож якнайшвидше. Це нерідко відіграє важливу роль для бізнесменів. Коли на кону стоїть багатомільйонна угода, то кілька сотень гривень чи кількасот доларів – то не суттєво. Суттєво – прибути у потрібне місце вчасно і без зайвих клопотів, щоб бути свіжим і мати ясний розум. Тож задля цього пасажирські авіаперевезення підходять якнайкраще. Замовити квиток онлайн можна просто з офісу, або придбати в авіакасі.

Авіакомпанія LOT. Міжнародні польські авіалінії.

Однією з організацій, що займається міжнародними пасажирськими авіаперевезеннями є польська авіакомпанія LOT. Вона здійснює польоти до тридцяти однієї країни. До цього списку входять всі країни Європи, включаючи і Україну, а також: Туреччина, Ліван, Ізраїль, Грузія, Вірменія, Китай, Сполучені Штати Америки і Канада. Літаки авіакомпанії LOT вилітають і прилітають до чотирьох українських аеропортів. Отже сісти на літак цієї компанії в Україні можна у аеропорті Києва, Одеси, Харкова та Львова.

Авіакомпанія LOT це пасажирський авіаперевізник середнього розміру, тобто не така велика як, наприклад, Air France чи нідерландські KLM. Ціни цієї авіакомпанії теж досить помірні. Звісно, що це не лоукост типу Ryan Air, втім на відміну від зазначеної фірми, поляки співпрацюють з Україною. Тож, хоча тут ви і не знайдете квитків за десять чи двадцять євро, але і ці аівабілети доволі недорогі. Здійснити переліт, наприклад, зі Львова до Амстердаму та назад можна лише за три з половиною тисячі гривень, якщо замовити авіаквиток за передчасно – за місяць до дати польоту. Натомість купити квиток з Києва до Варшави і назад можна лише за дві тисячі гривень. Отже час відкинути стереотип, що квиток на літак коштує неймовірну суму грошей. Літаками авіакомпанії LOT ви можете подорожувати до країн Європейського Союзу дешевше ніж коштує поїздка туди автобусом. Будемо сподіватися, що незабаром Україна стане частиною ЄС. Тоді здійснювати такі закордонні подорожі стане ще легше. Треба буде лише дістатися авіакаси чи замовити авіаквиток у Інтернеті, і потім прибути до аеропорту, сісти на літак та вже за кілька годин опинитися у іншій країні.

Як уже було зазначено, що хоча основним напрямком польотів авіакомпанії LOT є країни Європи, є також і літаки до Близького Сходу, Китаю, Сполучених Штатів Америки і Канади. Слід зазначити, що цей міжнародний пасажирський авіаперевізник час від часу пропонує акційні білети. За акційною ціною можна здійснити переліт з аеропорту Бориспіль, Київ до міжнародного аеропорту в Торонто і потім назад у Київ за чотирнадцять тисяч гривень. Як для перельоту над океаном, така ціна – то є доволі щедра пропозиція. Приблизно за таку саму суму можна полетіти зі столиці України у Нью-Йорк та назад. Поки що літаки авіакомпанії LOT здійснюють перельоти з Києва лише у кілька американських аеропортів, але придбати такий квиток можна значно дешевше ніж зазвичай коштують авіаквитки такого плану. Тож, купуючи білет на літак цієї компанії ви маєте нагоду заощадити значну суму грошей.

Авіакомпанія LOT пропонує різноманітні акції та знижки. Наприклад, для дітей до двох років ціна на квиток на літак становить лише десять відсотків від вартості квитка для дорослого. Ціна на білет для дітей від двох до одинадцяти років – лише двадцять п’ять відсотків повної вартості.

Flyhacks - завжди найкращі пропозиції LOT

Дешеві авіаквитки LOT коштують лише .

LOT виконує регулярні рейси з наступних міст:

Здійснити переліт рейсом LOT можна в одну з цих країн: